program kavárny

2019

workshop

Výroba huarache barefoot sandálí

sobota 8. června 2019 od 13:30 hodin

Srdečně vás zveme na workshop výroby huarache barefoot sandálí. Workshop je určen jak pro začátečníky, kteří s těmito sandály a bosou chůzí nemají žádné zkušenosti, tak pro pokročilé, kteří by rádi vyzkoušeli jinou plotnu, dopřáli si koženou stélku apod. Workshopem vás provede Kristýna Pazderková.

Vyrobíte si kvalitní pár sandálí na míru, které vám vydrží několik let, získáte léty prověřené, vychytané know-how (mimo jiné jak na to, aby sandále nebyly „plácačky“, uzle se nerozvazovaly, sandále se daly utáhnout, aniž byste je museli celé rozmotat…) a možnost zakoupit si materiál na další výrobu doma. Budete mít na výběr ze tří druhů ploten 1,8 mm crespino, 4 mm adidas, 5 mm vibram – všechny i ve variantě s koženou stélkou v několika barvách, cca 20 barev paracordu a mnoha skleněných korálků české výroby na případné dozdobení…

Workshop je určen pro 4–7 účastníků (v tomto počtu jsem schopná každému poskytnout dostatečnou podporu/pomoc s výrobou a dohlédnout na to, aby Vám sandále padly). Cena se odvíjí od Vámi zvoleného materiálu: 500-800Kč. Časová dotace cca 2,5–3 hodiny.

Své místo si rezervujte v kavárně. Při rezervování je splatná záloha 200 Kč. Při neúčasti na kurzu zálohu nevracíme.

zážitkový umělecký workshop

Krajinou mé duše

sobota 15. června 2019 od 13:30 hodin

Zážitkový umělecký workshop, kde pomocí techniky pastelového pigmentu budeme oslovovat především hmat i zrak. Naučíme se postupným vrstvením míchat jedinečné, individuální odstíny a ze základních barev dojít k zemským tónům. Setkáme se se čtyřmi živly a necháme na papíře vzniknout osobitou krajinu, ve které se pokusíme najít naše místo. Vytvoříme si náš jedinečný bezpečný prostor.

Tento workshop je vhodný pro všechny, není pro něj třeba mít žádné umělecké nebo výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, není vhodný pro děti (případně prosím konzultujte s lektorkou).

Hana Molková
Je studentkou závěrečného ročníku Akademie sociálního umění, kde se v rámci studia věnuje základům arteterapie. Ve své práci vychází z arteterapeutické školy Margarethe Hauschky a antroposofické nauky o člověku. Má zkušenosti získané v sociálně terapeutické dílně pro dospělé klienty s postižením.

Počet míst je omezen na 5 účastníků. Místo je nutné si předem rezervovat v kavárně osobně nebo formou FB zprávy. Cena za 3 hodinový workshop je 300 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a práci s lektorkou.

rezervace vstupenek

MAILEM

info@kavarnasezona.cz

TELEFONICKY

+420 608 681 036

OSOBNĚ V KAVÁRNĚ

Husova 103, Slaný

vstupenky si vyzvedněte vždy nejpozději den před akcí. v den akce se rezervace ruší.