program kavárny

2019

přednáška s debatou

Jaký bude rok 2019 z pohledu astropsychologie?

čtvrtek 11. 4. 2019 od 17:30 hodin

Astropsychologie (Astropsychologie kombinuje tradiční astrologické symboly a poznatky hlubinné psychologie a tím proniká do nitra člověka a nachází odpovědi na různé otázky.),  karmická numerologie (jedna z nejstarších numerologických metod, která původně vychází z Chaldejské numerologie). Tyto dvě metody propojuji, tím odkrývám karmickou zátěž člověka a společně pak pracujeme na zlepšení jeho životní situace.
Jsem Libuše Tomášková zabývám se výše uvedeným, dělám osobní konzultace, pořádám kurzy karmické numerologie, asertivity, komunikace apod., přednášky na různá témata. Studuji VŠ aplikované psychologie.

Svou vstupenku si zakupte v kavárně.
Cena 90 Kč/osobu.

workshop tvůrčího psaní

Odhalte tajemství příběhů

středa 15. 5. 2019 od 17:00 hodin

Sílu zemětřesení zaznamenává seismograf, aktivitu srdce sleduje kardiograf a bujarost fantazie můžeme měřit příběhem. Je v reklamách, v knihách, v našich životech… Útočí na emoce, proto má výhodu oproti holé informaci. Mozek si totiž rád hraje, a tak se smějeme vtipům, brečíme u románů, vyprávíme si historky. Jak ale získat a udržet pozornost publika? To je královská disciplína, do jejíchž tajů vás zasvětí spisovatel, novinář, pedagog a lektor tvůrčího psaní René Nekuda.


Své místo si rezervujte v kavárně. Cena 100 Kč/osobu.

rezervace vstupenek

MAILEM

info@kavarnasezona.cz

TELEFONICKY

+420 608 681 036

OSOBNĚ V KAVÁRNĚ

Husova 103, Slaný

vstupenky si vyzvedněte vždy nejpozději den před akcí. v den akce se rezervace ruší.