program kavárny

2019

workshop

Krajinou mé duše vol.3: Krocení draka

sobota 21. září 2019, 13:30–16:30

Další pokračování zážitkového uměleckého workshopu, kde budeme pracovat s technikou akvarelu – mokré do mokrého. Tuto techniku využijeme k interaktivní tvorbě a přeměně obrazu za účelem „zkrocení draka“, což je téma, které se pojí k přicházejícímu podzimu. Stejně jako sv. Michael přemohl draka, budeme i my překonávat a transformovat našeho vnitřního draka. Celým procesem budete doprovázeni lektorkou.
 
Tento workshop je vhodný pro všechny, není pro něj třeba mít žádné umělecké nebo výtvarné zkušenosti. Workshop je určen pro dospělé, není vhodný pro děti (případně prosím konzultujte s lektorkou).
Hana Molková
Je studentkou závěrečného ročníku Akademie sociálního umění, kde se v rámci studia věnuje základům arteterapie. Ve své práci vychází z arteterapeutické školy Margarethe Hauschky a antroposofické nauky o člověku. Má zkušenosti získané v sociálně terapeutické dílně pro dospělé klienty s postižením.
Počet míst je omezen na 5 účastníků. Místo je nutné si předem rezervovat v kavárně osobně nebo formou FB zprávy. Cena za 3 hodinový workshop je 380 Kč. Cena zahrnuje veškerý materiál a práci s lektorkou.
výstava fotografií

Nevím co dělám, ale svítím do tmy / Jirka Dvořák

od čtvrtka 26. září 2019
vernisáž výstavy: 26. září v 17 hodin

Fotografuji v krajině místa, která jsem prošel, vracím se k nim a nakonec jim přiřazuji nadnesené významy, abych se ujistil, že dělám něco smysluplného.

Jirka Dvořák je absolventem Univerzity J. E. Purkyně ateliéru Aplikované a reklamní fotografie, kde v současné době dělá asistenta vedoucího ateliéru.www.jirkadvorak.com

promítání s povídáním

Cesta z Anglie do Indie

čtvrtek 7. listopadu 2019 od 17:30

14 měsíců, 29 zemí, 54 000 km
To je cesta z Anglie do Indie. Ve dvou, jedno auto a jedna motorka. Jižní cestou tam a pak zpátky sólo na motorce severní cestou.To zažil Pavel Kunc, který nám o své cestě bude vyprávět. Příběh bude doprovázen fotografiemi z cesty. Po povídání bude následovat debata.Více o Pavlovi se dozvíte zde:
https://farandfurther.travel/
https://instagram.com/farandfurtherVstupné je dobrovolné. Celý výtěžek ze vstupného jsme se rozhodli věnovat na Nadační fond S lehkou hlavou, který dělá pro nemocné to nejduležitější – dává jim čas, který mohou trávit s rodinou.

Více o nadaci se dozvíte zde:
https://nfslehkouhlavou.cz/

koncert

Vladivojna La Chia vol.2

pátek 15. listopadu 2019
19:00

Vladivojna La Chia sólově s kytarou hraje průřez svou starší i nejnovější tvorbou, čte ze svých zábavných Vladibajek a improvizuje na humra. Komorní i kabaretní vystoupení, divoké i intimní okořeněné bezprostředním a vřelým kontaktem s publikem, to vše je sólová Vladivojna.
 
www.vladivojna.com
 
————–
Vsupenky v předprodeji v Kavárně Sezóna. Na vstupenky rezervace neděláme. Cena vsupenky 220 Kč.

rezervace vstupenek

MAILEM

info@kavarnasezona.cz

TELEFONICKY

+420 608 681 036

OSOBNĚ V KAVÁRNĚ

Husova 103, Slaný

vstupenky si vyzvedněte vždy nejpozději den před akcí. v den akce se rezervace ruší.